Phoebe Conn – Verboden erfenis (Candlelight hr. 241)
Home>Historisch>Candlelight historische romans>Candlelight hr 1 t/m 500>Phoebe Conn – Verboden erfenis (Candlelight hr. 241)
- Serie: De Legacy Trilogie
- Schrijfster: Phoebe Conn
Deel 2 van de De Legacy Trilogie
Liana Scott adoreerde en respecteerde haar koningsgezinde ouders, maar haar intelligente en sterke karakter deden haar loyaliteit jegens de zaak van de Rebellen ontbranden – en jegens de knappe, sensuele Christian Barclay, een gezworen vijand van haar familie en …. van de koning.
Hun liefde voor elkaar kon hun niet worden ontzegd.
Niet door Liana’s vader, wiens schandelijke verleden was verbonden met dat van Christian, en niet door een erfenis van hartzeer en verraad.
Toen de Amerikaanse Revolutie met rasse schreden naderde, gingen de twee geliefden een turbulente toekomst tegemoet, maar ook een vol ontembare hartstocht.
€1.00
Uitverkocht
Extra informatie
Aantal pagina's | 318 |
---|---|
Aantal verhalen | 1 |
Nederlandse uitgave | 1999 |
Oorspronkelijke titel (s) | Forbidden legacy |
Oorspronkelijke serie naam | De Legacy |
Oorspronkelijke uitgave | 1999 |
Boeknummer | 241 |
Extra informatie | Deel 2 |
Boek
Phoebe Conn Candlelight hr. 241
Categorie Candlelight hr 1 t/m 500
Tags Candlelight, De Legacy Trilogie, Erotisch, Historisch, hr, Phoebe Conn, Roman, Romantisch, serie, Serie deel
Misschien ook interessant
-
- Aanbieding!
- Aanbieding, Black Rose
Linda O. Johnston – Achter een rookgordijn (nr. 35)
-
€1.00€0.75 - In winkeltasje
-
- Aanbieding!
- Aanbieding, Candlelight hr 1 t/m 500
Jane Goodger – Stem van de golven (nr. 279)
-
€1.00€0.75 - In winkeltasje
-
- Aanbieding!
- Aanbieding, Bouquet 2600 t/m 3000
Miranda Lee – Op één kussen (nr. 2716)
-
€1.00€0.25 - In winkeltasje